Una Terrazza Sul Golfo

  • 40 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 3 gäster
  • 2 sängar

Lägenheten Una Terrazza Sul Golfo Neapel med 1 sovrum, som ligger mindre än 5 minuters gångavstånd från blues and blues, erbjuder solarium för upp till 3 gäster. Den 40 m² stora lägenheten har ett väldigt bra läge, inte långt från Franciskus av Paola.

Lägenheten har balkong och uteservering samt utsikt över havet. På det här boendet finns en bidé, en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom badrockar, badlakan och handdukar.

Den här lägenheten erbjuder gästerna en terrass.

Lägenheten Una Terrazza Sul Golfo erbjuder gästerna tillgång till ett minikök, där de kan laga sina egna måltider.

Den här lägenheten ligger i distriktet Vomero och bara 1 km från Sant'Elmo-slottet. Ungefär 25 minuters gångavstånd från lägenheten Una Terrazza Sul Golfo hittar du Madre · museo d'arte contemporanea Donnaregina. Tågstationen Piazza Amedeo är belägen en kort bit från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Una Terrazza Sul Golfo Neapel
Tu Casa: Picturesque Guest House Napoli
Mobilpris

Tu Casa: Picturesque Guest House Napoli

9.9
Exceptionellt 102 recensioner
237 m från boendet
USD 143 USD 129
per natt
Casa Ste - San Martino, Vomero, Napoli
Mobilpris

Casa Ste - San Martino, Vomero, Napoli

10
Exceptionellt 2 recensioner
261 m från boendet
Il Rifugio A San Martino
Mobilpris

Il Rifugio A San Martino

9.8
Exceptionellt 26 recensioner
272 m från boendet
USD 141 USD 127
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Napoli Mergellina Train Station
    1,9 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Matinköpsservice

    Matställen

    • Frukost i rummet
    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Solterass
    • Solarium

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00
    LicensnummerIT063049B7YPH8I7L2
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Una Terrazza Sul Golfo?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Una Terrazza Sul Golfo inkluderar bland annat Sant'Elmo-slottet, Franciskus av Paola, Madre · museo d'arte contemporanea Donnaregina.
    • Hur stort är lägenheten Una Terrazza Sul Golfo?
      Lägenheten Una Terrazza Sul Golfo är 40 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Napoli Mergellina Train Station
    1,9 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Una Terrazza Sul Golfo Neapel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng